מדוע כדאי לבחור בתריסי גלילה ?

מדוע-כדאי-לבחור-בתריסי-גלילה_1605341557.jpg

ישנן אפשרויות רבות של דלתות וחלונות בשוק. עם זאת, תריסי גלילה הופכים במהרה לאופציה עדיפה על פני דלתות תלויות. מלבד מראה טוב וקל לתחזוקה, ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשקול תריסי גלילה על החלונות או הדלתות שלך, הם כוללים;

מרחב

עם דלתות צירים, אתה צריך להשאיר מקום לדלת להתנדנד. החלל הנדרש עשוי להיות בחדר אם הדלת מתנדנדת פנימה או מבחוץ אם היא מתנדנדת החוצה. לעומת זאת, דלתות הזזה אינן מתאימות לכניסות צרות. תריסי גלילה מנצלים את השטח בצורה הטובה ביותר בהשוואה לאפשרויות אלה.

נוחות

כשאתה מסתכל על תריסי גלילה, יש הרבה מאוד אפשרויות עבורך. הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא פתיחה וסגירה. ניתן לעשות זאת באופן ידני או באמצעות מנוע חשמלי. במקומות בהם משתמשים במנוע, המערכת נשלטת מרחוק כך שתוכלו לפתוח ולסגור את דלת המוסך מנוחות מכוניתכם. תכונה נוספת שהופכת דלת תריס או חלון לאופציה טובה היא כמות המגוון הקיימת. דלתות וחלונות תריסי גלילה עשויים פלסטיק ממתכת או פוליקרבונט.

אם אתה מתקין את דלת תריס הגלילה בחנות שלך, אתה יכול לבחור את הפוליקרבונט שהוא שקוף ואז להשאיר את האורות דולקים בלילה כך שהמוצרים שלך מוצגים כל הזמן. זה יכול לעזור לך למשוך יותר לקוחות. פוליקרבונטים מגיעים גם בצבעים רבים ויש לכם בחירה מה הכי מתאים לכם. בעזרת תריסי גלילה מתכתיים או אטומים ניתן לשלוט בכמות האור הנכנסת לחדר על ידי פתיחת תריסי הגלילה באמצע הדרך.

ביטחון

תריסי גלילה מותאמים בדרך כלל לחלון או לדלת באופן שקשה לפרוץ. זו הסיבה שעסקים רבים משתמשים בתריסי גלילה ולא בסוגים אחרים של דלתות. כמו כן, תריסי גלילה אטומים או מתכתיים מסתירים את הדברים שלך מעיניים סקרניות, אינך צריך לדאוג שמישהו יחקור בבית שלך כדי לתכנן פריצה בנוסף ניתן גם להתקין רשת נגד יתושים לאטימה הרמטית.

בידוד

אם משווים דלת ציר מסורתית לדלת תריס גלילה, תגלו שתריס גלילה מספק איטום טוב יותר. כתוצאה מכך, הטמפרטורה בחדר נשארת יציבה למרות שינויים בחוץ. איכות זו מועילה מכיוון שהיא מאפשרת למזגן להיות יעיל יותר. בנוסף, דלתות וחלונות תריסים הם די טובים בהחזקת רעשי חוץ וברעש פנימי. הם גם מספקים מגן טוב גם במזג אוויר סוער במיוחד כשפסולת עלולה לעוף מסביב כשבנוסף ניתן להרכיב במקרה של חלונות  להגנה הרמטית.

אחזקה

תיקון תריס חשמלי במקרה של תקלה במנוע, בדרך כלל לא סיפור יקר וניתן לפתור את התקלה סדר גודל של שעה על ידי איש מקצוע מיומן

  • רשת נגד יתושים
  • תיקון תריס חשמלי
  • תריס גלילה
תיקון-תריס-חשמלי-והחלפת-מנוע-לתריס_1606495367.jpg

תיקון תריס חשמלי והחלפת מנוע לתריס

כיום אנשים רבים בוחרים להתקין תריסי גלילה חשמליים במקום מסורתיים. אך למרות שהם ד...

קרא עוד
תביעתו-של-המתווך-לדמי-תיווך-נדחתה_1598942878.jpg

תביעתו של המתווך לדמי תיווך נדחתה

מתווך במקרקעין שהגיש כנגד לקוחו תביעה בה דרש לקבל ממנו דמי תיווך בסך עשרות אלפי ...

קרא עוד
אילו-שירותי-אחזקה-וניקיון-מתאימים-לעסק-שלך_1602228103.jpg

אילו שירותי אחזקה וניקיון מתאימים לעסק ש...

שירותי אחזקה וניקיון הם שירותים בסיסיים הנדרשים עבור כמעט כל בית עסק בישראל לטוב...

קרא עוד