ד"ר גלית מטצקי - מומחית ברפואת שיניים

ד_1681983206.jpg

דוקטור גלית מטצקי, רופאת שיניים בכירה מעל 20 שנות ניסיון מסבירה שכמו כל הליך רפואי או דנטלי, השתלות שיניים טומנות בחובן סיכונים מסוימים, אך הם נחשבים בדרך כלל בטוחים ויעילים כאשר הם מבוצעים על ידי רופאי שיניים מוסמכים ומנוסים.

ע"פ ד"ר גלית מטצקי, חוות דעת של כמה סיכונים פוטנציאליים הקשורים להשתלת שיניים עשויים לכלול זיהום, נזק עצבי, נזק לשיניים או למבנים מסביב, כשל בשתל ודחיית שתלים. עם זאת, סיכונים אלו נדירים יחסית, ורוב החולים חווים מעט סיבוכים עד ללא סיבוכים לאחר טיפול השתלת שיניים.

בנוסף, הצלחת טיפול השתלת שיניים תלויה במספר גורמים, כגון המיומנות והניסיון של רופא השיניים, איכות השתל והחומרים בהם נעשה שימוש, ובריאות הפה הכללית של המטופל וצפיפות העצם. חשוב לדון בכל דאגה או מצב רפואי עם רופא השיניים שלך לפני שתעבור טיפול השתלת שיניים כדי לקבוע אם זו אפשרות מתאימה עבורך.

באופן כללי, שתלים דנטליים נחשבים בדרך כלל בטוחים ויעילים להחלפת שיניים חסרות ולשיפור תפקוד הפה והאסתטיקה. עם זאת, כמו בכל הליך רפואי או דנטלי, חשוב לבחור רופא שיניים מוסמך ומנוסה ולמלא אחר ההנחיות שלו לטיפול לאחר והחלמה כדי למזער סיכונים או סיבוכים פוטנציאליים.

בעוד שלשתלים דנטליים יש אחוזי הצלחה גבוהים, אין ערובה שהם יצליחו עבור כל מטופל. עם זאת דר' גלית מטצקי מציינת, שיעור ההצלחה של השתלות שיניים הוא בדרך כלל גבוה מאוד, כאשר שיעורי הצלחה של עד 95% מדווחים במחקרים רבים.

מספר גורמים יכולים להשפיע על הצלחת השתלות השיניים, כגון בריאות הפה הכללית של המטופל, איכות השתל והחומרים בהם נעשה שימוש, המיומנות והניסיון של רופא השיניים והיענות המטופל להוראות הטיפול לאחר מכן.

כדי להבטיח את הצלחת השתלות השיניים, חשוב לבחור רופא שיניים מוסמך ומנוסה, ולמלא אחר הנחיותיו לטיפול לפני ואחרי הניתוח. זה עשוי לכלול שמירה על היגיינת פה טובה, הימנעות מעישון או שימוש בטבק, והשתתפות בפגישות מעקב למעקב אחר התקדמות ההשתלה.

בסך הכל, אמנם אין ערובה לכך שהשתלות שיניים יצליחו עבור כל מטופל, אולם שיעור ההצלחה של השתלות שיניים הוא בדרך כלל גבוה מאוד, והם מהווים אופציה בטוחה ויעילה להחלפת שיניים חסרות ולשיפור תפקוד הפה והאסתטיקה.

  • גלית מטצקי
  • ד

ד"ר גלית מטצקי - מומחית ברפואת שיניים מעל 20 שנות ניסיון. דוקטור גלית מטצקי חוות דעת מקצועית לפני הטיפול וליווי צמוד במהלך הטיפול ולאחריו.

קרדיט תמונה: Image by Racool_studio on Freepik

הקלטת-שיר-במתנה-ליום-האהבה-המתנה-המושלמת_1633933558.jpg

הקלטת שיר במתנה ליום האהבה - המתנה המושל...

מחפשים מתנה מקורית? הקלטת שיר במתנה ליום האהבה היא מתנה מושלמת, מפתיעה ומרגשת.

קרא עוד

יאיר בושרי - בי די פי (BDP) השקעות נדלן ...

יאיר בושרי הבעלים של קבוצת בי די פי (BDP) השקעות נדל"ן בע"מ מסביר כיצד לא להגיע ...

קרא עוד
מוסך-אדמונד-מציגים-בעיות-גיר-נפוצות_1633933010.jpg

מוסך אדמונד מציגים בעיות גיר נפוצות

מוסך אדמונד (מוסך בחולון) מסבירים אילו בעיות גיר קיימות וכיצד ניתן לפתור אותן.

קרא עוד