פילטר ניקוי אבנית למתקני אלקטרה בר

פילטר-ניקוי-אבנית-למתקני-אלקטרה-בר_1672580618.jpg

משתמשים במערכות המבוססות על זרימת מים חמים, דוגמת מתקני מים, קומקומים חשמליים או מכונות קפה? סביר מאוד להניח שאתם כבר מכירים את האבנית והסכנות השונות שהיא מעמידה. המדובר הוא בשכבה מוצקה, בעלת גוון לבן-אפור, שמגיעה מסלע גיר מומס שהגיעה למי התהום. האבנית מתפתחת ומצטברת בעת ההמסה של יוני המים, עקב תהליך החימום, ועלולה לגרום ללא מעט נזקים (בעיקר למכשיר בתוכו היא נמצאת).

במאמר הבא נתייחס לחשיבות ההסרה של האבנית במתקני המים של המותג אלקטרה בר, שהוא כידוע אחד הבולטים והחשובים בשדה המשחק בישראל, ונראה לכם שהשד ממש אינו נורא כל כך.

אז למה בכלל חשוב להילחם באבנית?

כפי שניתן להסיק מהתיאור הקצר שהבאנו מעלה, קשה ולמעשה בלתי אפשרית למנוע הצטברות של אבנית. בכל זאת, יש כמה דרכים יעילות במיוחד להסיר את האבנית לתקופה של כמה שבועות או חודשים לפחות. על רקע הנזקים הפוטנציאליים של האבנית, בעיקר למתקני המים אבל ממש לא רק, חשוב להקפיד על כך.

אבנית, בראש ובראשונה, עלולה לקצר באופן משמעותי את אורך החיים של מתקני המים והברים השונים. היא מגדילה מאוד את הסיכון לתקלות, דוגמת סתימת צינורות או פגיעה בגוף החימום העומד בלב ליבם של המכשירים האלו. האבנית גורמת בנוסף למאמץ יתר של המכשיר, שמגדיל את הסיכוי לבלאי מוקדם שלהם ואף גורם לצריכת חשמל מוגברת (שבאה לידי ביטוי מובהק בחשבונות החשמל).

חיסרון אחר הוא שאבנית פוגעת משמעותית בטעם ובאיכות המים המופקים, ובמקרה של מתקני מים מדובר בבעיה גדולה.

החדשות הטובות: יש פתרון נגיש ויעיל

פילטר ניקוי אבנית אלקטרה בר נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק. ניתן למצוא צורות שונות של פילטרים, לצד כמובן פתרונות מאולתרים כאלה או אחרים, אולם במקרה הזה ההמלצה הברורה היא לא להתפשר. אחרת, מה שנראה זול על הנייר עלול להיות יקר משמעותית בפועל.

חשוב בתנאים האלו לבחור בסנן המותאם לשימוש בדגם הספציפי, כזה הידוע ביעילות ובבטיחות השימוש שלו. הקפסולות הבולטות בשדה המשחק מכילות נוסחה של מלח לימון, שמעמידה אותן בנקודת התחלה מצוינת: כידוע, מלח לימון נחשב ליעיל במיוחד להסרת אבנית ומים קשים, בטוח לשימוש ומאפשר לכם לקבל שקט נפשי. חשוב לזכור שפילטר ניקוי לאלקטרה בר הוא מוצר המיועד לשימוש חד פעמי, אם כי העלויות שלו הן בהחלט בגדר הסביר.

השאלה שבוודאי עולה אצלכם היא מהי התדירות הנדרשת של הסרת אבנית במתקני מים בכלל ובדגמים של אלקטרה בר בפרט. ייתכן שהנחיות השימוש הספציפיות תהיינה שונות ממכשיר למכשיר, או בהתאם לסוג הסנן הנבחר. רוב המקרים מדובר בפעולת תחזוקה שוטפת, אותה יש לבצע בתדירות של אחת לשלושה חודשים לערך, כמו כן בחברתנו ניתן למצוא את כל סוגי הפילטרים למכשירי מים, לדוגמא פילטר לתמי 4, או מסנן לתמי 4

חדרים-לפי-שעה-אינדקס-ארצי-של-מקומות_1640589525.jpg

חדרים לפי שעה - אינדקס ארצי של מקומות

השכרת דירה לפי שעות היא אלטרנטיבה משתלמת ולא יקרה להזמנת חדר במלון. המלונות מספק...

קרא עוד
רשם-החברות-איתור-חברה-נסח-חברה_1619614982.jpg

רשם החברות איתור חברה - נסח חברה

צריך בדיקת נסח חברה? לחץ כאן לרשם החברות 

קרא עוד
מטבעות-קריפטו-בורסת-קראקן-kraken-המדריך-המלא-למתחילים_1650181323.jpg

מטבעות קריפטו - בורסת קראקן (Kraken) - ה...

חושבים להיכנס למסחר במטבעות קריפטו ? הדרך הקלה ביותר להתחיל לקנות ולמכור זה באתר...

קרא עוד